Hotel Cēsis

Vienības laukums 1, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101    Tel.: +371 64 120 122

Pakalpojumi un iespējas

HOTEL CĒSIS ir 3 zvaigžņu viesnīca , kas atrodas Cēsu pilsētas centrā un saviem viesiem piedāvā:

  • viesu izmitināšanu 40 dažādu tipu numuros, kas iedalīti vienvietīgos, divvietīgos numuros, kā arī pieejami divi Superior un divi ģimenes numuri. Vienlaicīgi viesnīca var uzņemt 77 viesus.

 

  • brokastu bufeti restorāna zālē vai kafejnīcā “Pagrabiņš”. Brokastis darba dienās tiek pasniegtas no plkst. 7:00 līdz 10:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās no plkst. 8:00 līdz 11:00. Iespējamas agrās brokastis līdzņemšanai, tās pasūtot recepcijā iepriekšējā vakarā līdz plkst. 21:00.

 

  • ģimenēm izdevīgus nosacījumus – bezmaksas zīdaiņu gultiņas, bērniem līdz 7 gadu vecumam, bezmaksas uzturēšanos vecāku numurā esošajās gultās, bērniem no 8 līdz 12 gadu vecumam papildgultas par 10 EUR diennaktī, kur atsevišķi jāpiesaka, veicot rezervāciju. Viesnīcas resorāna pavāri sarūpējuši īpašu ēdienkarti bērniem, kā arī ir pieejami bērnu augstie krēsliņi gan restorānā, gan kafejnīcā.

 

  • Mājdzīvnieki nav atļauti.

 

  • bezmaksas stāvlaukumu. Pie viesnīcas iespējams novietot gan vieglās automašīnas, gan trīs lielos tūristu autobusus.

 

  • novietot velosipēdus un motociklus viesnīcas garāžā, par nelielu papildus samaksu.

 

  • bezmaksas bezvadu internetu viesnīcas publiskajās telpās un viesu numuros, kā arī pirmajā stāvā viesnīcas viesiem ir pieejams dators.

 

  • iegādāties dzērienus divdesmit četras stundas diennaktī HOTEL CĒSIS recepcijas bārā.

 

  • izīrēt semināru un konferenču telpas, kas būs lieliska vieta, lai tiktos ar biznesa partneriem, organizētu korporatīvos pasākumus vai privātas svinības.

 

HOTEL CĒSIS solārijs pieejams divdesmit četras stunas diennaktī septiņas dienas nedēļā! Vēlamo apmeklējuma laiku ieteicams pieteikt viesnīcas recepcijā vai pa tālr. 64120122. Pieejama arī pirms un pēc sauļošanās kosmētika.

HOTEL CĒSIS restorānā ikviens var izbaudīt viesmīlību un daudzveidīgo ēdienkarti. Lai radītu gardas maltītes, viesnīcas pavāri lielu uzmanību pievērš vietējo produktu izmantošanai. No maija līdz septembra beigām viesnīcā ir atvērta vasaras terase ar brīnišķīgu skatu uz Maija parku. HOTEL CĒSIS restorāns piedāvā arī izbraukuma ēdināšanu.

Kafejnīcā “Pagrabiņš” piedāvā ieturēt maltīti vai pasēdēt ar draugiem, ģimeni pie tējas vai kafijas tases mājīgā atmosfērā. Kafejnīcā iespējams nobaudīt 18 veidu īstās itāļu picas, picu sendvičus, dažādu veidu pamatēdienus, uzkodas, desertus un dzērienus.